Δείτε όλους τους υποψηφίους στις εκλογές του Εμπορικού Συλλόγου Χανίων

0
138

Την Παρασκευή το βράδυ έληξε η προθεσμία για την κατάθεση των υποψηφιοτήτων, στις εκλογές για την ανάδειξη νέου ΔΣ του Εμπορικού Συλλόγου Χανίων, που θα γίνουν στις 3 και 4 Οκτωβρίου.

Στις εκλογές τη ψήφο των εμπόρων των Χανίων θα διεκδικήσουν δύο συνδυασμοί η «Αγωνιστική Συνεργασία Εμπόρων» και το «Ενωμένο Χανιώτικο Εμπόριο».

Οι 46 συνολικά υποψήφιοι στους δύο συνδυασμούς είναι:

«Αγωνιστική Συνεργασία Εμπόρων»

Νίκος Βουρλάκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Ελένη Πανιεράκη (υποψήφια για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Γιώργος Κανδηλιεράκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Φραγκιός Λαγωνικάκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Κρίτων Φάσσος (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Ευτύχης Μανωλακάκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Πηγή Μπελώνη (υποψήφια για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Γαλάτεια Περάκη – Σηφάκη (υποψήφια για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Δημοσθένης Παπαντωνάκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Νίκος Τριλυράκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Νίκος Ζωγραφάκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Λεωνίδας Μπούχλης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Γιάννης Βενετάκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Παναγιώτης Αλέκος (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Νίκος Μιχελαράκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Νίκη Τριχάκη (υποψήφια για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Λευτέρης Μπουζάκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Αντώνης Αναστασάκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Ιωάννα Μπινιά (υποψήφια για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Βασίλης Οικονομάκος (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Μανώλης Παπαδάκης (υποψήφιος για Δ.Σ.)

Γιώργος Πετράκης (υποψήφιος για Δ.Σ.)

Θεοδόσης Μουζακίτης (υποψήφιος για Δ.Σ.)

Παναγιώτης Γιοβάνογλου (υποψήφιος για Ελεγκτική Επιτροπή)

Γιάννης Τσεπέτης (υποψήφιος για Ελεγκτική Επιτροπή)

Αντώνης Φραγκιουδάκης (υποψήφιος για Ελεγκτική Επιτροπή)

«Ενωμένο Χανιώτικο Εμπόριο»

Γιώργος Τοπολιανάκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Παναγιώτης Μπαρμπόπουλος (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Στέλιος Παπαδουλάκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Σταύρος Μινέρβος (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Γιώργος Παπαγγελής (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Ελένη Λέττα – Κωνσταντίνου (υποψήφια για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Αντωνία – Βαρβάρα Μαρκουλάκη (υποψήφια για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Μάρκος Ζαχαράκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Γαβριήλ Καρατζάς (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Ασημένια Σταυριανάκη (υποψήφια για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Στέλιος Ρενιέρης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Μανώλης Τζιγκουνάκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Πέτρος Αναστασάκης (υποψήφιος για Δ.Σ. και Ομοσπονδία)

Δημήτρης Μαυροδημητράκης (υποψήφιος για Ελεγκτική Επιτροπή και Ομοσπονδία)

Κώστας Καστρινάκης (υποψήφιος για Ελεγκτική Επιτροπή και Ομοσπονδία)

Γιώργος Κοντορουχάς (υποψήφιος για Ομοσπονδία)

Αντώνης Κοκογιαννάκης (υποψήφιος για Ομοσπονδία)

Γιάννης Μαργαρώνης (υποψήφιος για Ομοσπονδία)

Χρήστος Μπαντιάς (υποψήφιος για Ομοσπονδία)

Σήφης Χιωτάκης (υποψήφιος για Ομοσπονδία)